سرویس طلای ارزان قیمت

خرید سرویس طلا ارزان قیمت از گذشته تا به امروز ذهن عموم مردم را به چالش کشیده است.طلا فلز گرانبهایست که از گذشته دور به دلیل جلای زیبا، مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون و عوامل شیمیایی، شکل پذیری و کمیابی مورد توجه بشریت بوده و اهمیت ویژه ای دارد.طلا به علت نرمی و چکش خواری، باید با فلزات دیگر مخلوط شود تا استحکام لازم را پیدا کند. خالص ترین طلا عیار 24 است و مابقی آلیاژ طلا هستند. مس، نقره، پالادیوم و نیکل جهت استحکام. و فلز روی جهت اکسید نشدن مس و نقره به طلا افزوده می شود. هرچقدر عیار طلا بالاتر باشد، زردی آن هم بیشتر است. طلای عیار 24 بیشترین زردی را دارد اما دوام و پایداری آن نسبت به عیار های دیگر کمتر و نرم تر است.

طلا یک فلز گران بها و باارزش است که نقش مهمی در زندگی اقشار مختلف جامعه دارد وبه عنوان یک پشتوانه محکم و باثبات اقتصادی دیده می شود. خرید سرویس طلای عروس از سالیان دور جز یکی از اجزای جدایی ناپذیر رسومات ایرانی بوده که معمولا به عنوان هدیه از طرف خانواده داماد به عروس داده می شود. در گذشته معمولا سرویس طلای عروس طرحی مجلل و کار شده بوده. که عروس خانوم با تن کردن ان درخشش خود را دوچندان میکند. اما این روزها به دلیل وضع اقتصادی نامناسب، تنگنای مالی، بالا رفتن قیمت طلا و همچنین سخت شدن شرایط ازدواج و یا به دلیل سلیقه جوانان امروزی که تمایلی به استفاده ار سرویس طلا عروس مجلل نداشته، ترجیح زوج های جوان این است که هزینه زیادی را به سرویس طلا عروس اختصاص ندهد و سرویس طلای ارزان، ظریف و ساده خریداری کنند.

کارشنان گالری طلای ماندگار در این مقاله به شما خواهند گفت با رعایت چه نکاتی می توانید بهترین سرویس طلا ارزان را داشته باشید و از انتخاب خود رضلیت کامل پیدا کنید.

چگونه سرویس طلای ارزان بخریم؟

  1. یکی از مسائلی که هنگام خرید طلا، ذهن اکثریت مردم را به خود مشغول می کنند خرید طلا ارزان و اجرت بالای طلا می باشد. ساخت طلا یک پروسه پرزحمت و زمان بر می باشد اما می توان طلا با اجرت کم خریداری کرد. طلایی که شما ازپشت ویترین طلا و جواهر فروشی مشاهده و خریداری میکنید، محصولی است که از چند واسطه گر گذشته تا توسط شما خریداری شده. شاید اولین قدم برای خرید سرویس طلا ارزان حذف دست های واسطه گر باشد. که برای این کار بهتر است سفارش خود را صورت مستقیم به زرگران و طلاسازان داده. و طلایی با اجرت پایین و ارزان تر از نمونه های مشابه بخرید.
  2. طلای ظریف و سبک انتخاب کنید. طلا به دلیل خاصیت فیزیکی که دارد در لایه های نازک و ظریف ساخته  می شود. پلاک ها، دستبند های ریز  و طلاهایی ک توخالی هستند جزو طلاهای سبک به حساب می ایند. طلایی که به عنوان طلای سبک شناخته می شود وزن بسیار ناچیزی داشته و بصورت پوک و توخالی ساخته می شود. طلای سبک به دلیل وزن پایینی که دارد ارزان است. برای خرید طلای سبک بهتر است طلای سفید را انتخاب کنید زیرا به دلیل داشتن نیکل نسبت به طلای زرد و رزگلد استحکام بیشتری دارد.
  3. به جای سرویس طلا نیم ست خریداری کنید: الزام خرید طلای ارزان سبک وزن بودن آن است. خرید سرویس طلا به دلیل قیمت بالایی که دارد کار آسانی نیست، به همین خاطر خریدن سرویس نیم ست طلای ارزان به دلیل وزن کمتر و ساده تر انتخاب مناسب تری است. همانطور که می دانید نیم ست از گردنبند و گوشواره ساخته شده است اما در بعضی مواقع انگشتر یا دستبند بسیار ظریف هم در نیم ست ها دیده می شود. سعی داشته باشید نیم ست طلایی خریداری کنید که از مقاومت خوبی برخوردار باشد. نگهداری از نیم ست طلای بیش از حد ظریف و سبک می تواند کار سخت و دشواری باشد و برای استفاده روزمره نامناسب است.
  4. امروزه خرید طلای دست دوم میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. استفاده از بودجه کمتر، کم ضرر بودن و نداشتن اجرت ساخت از دلایل مختلفی است که موجب این امر می شود.اما ممکن است دردسرهای خاص خود را داشته باشد. چرا که امکان دزدی بودن وجود دارد و علاوه بر نداشتن فاکتور ممکن است تفاوت عیار هم داشته باشد. در هنگام خرید سرویس طلای دست دوم دقت کافی داشته باشید.
  5. سرویس طلایی خریداری کنیند که اجرت نداشته باشد یا اجرت ان پایین باشد، اجرت ساخت سرویس طلا هزینه ای است که سازنده ان در قبال هنر خود دریافت می کند. به قیمت خام یک گرم طلا افزوده می شود و با توجه به وزن و قیمت طلای 18 عیار محاسبه می شود. اجرت ساخت طلا برای مدل های مختلف طلا بسته به نوع طراحی، تراشکاری،  داشتن نگین و سنگ  متفاوت است . گران ترین سرویس طلا عروس سرویس های جواهرات هستند که وزن سنگینی دارند و  به مراتب اجرت ساخت  بالایی هم نیز دارند.
  6. سرویس طلا بدون نگین بخرید. سرویس طلا نگین دار به دلیل داشتن سنگ و جواهرات قیمتی،طراحی و ساخت دشوار از اجرت بالایی بهره می برد.برای خرید سرویس طلا ارزان بهتر است مدل های ساده،  بدون تراش و نگین انتخاب کنید که اجرت آن نسبت به دیگر سرویس های طلا کمتر است.

هرچند خرید سرویس طلای ارزان از نظر اقتصادی مزایای زیادی دارد اما باید در هنگام خرید نکاتی هم مورد توجه داشت.

  1. سرویس طلایی که خیلی ارزان است و قیمت وسوسه انگیزی دارد شک برانگیز است.این زیور آلات یا خلوص کامل ندارند یا روکش طلا هستند .اگر هم طلای کامل باشند بسیار نازک و شکننده اند.
  2. علامت تجاری سازنده همراه با عیار طلا بروی طلا حک شده باشه. سرویس طلای ارزان که خریداری شده ممکن است فیک باشد.حال اگر خود طلا جنس واقعی داشته باشد  ممکن است جواهرات و سنگ همراه آن تقلبی و مصنوعی باشد

در ادامه چند مدل سرویس طلا ارزان قیمت را مشاهده می کنید.

 

 

امیدواریم در این مقاله، توانسته باشیم راه مناسب جهت خرید سرویس طلا ارزان قیمت را به شما توضیح داده باشیم. گالری ماندگار خریدی خوش توام با آرامش و اطمینان را برای شما دوست عزیز ارزو دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.