گرانترین سرویس های طلا

طلا و جواهرات کلماتی هستند که اکثر افراد بخصوص بانوان با شنیدن اسم آن به وجد می آیند. طلا جز یکی از زیورآلات  پر زرق و برقی است که ذهنیت افراد را به سمت گران قیمتی و لوکس بودن می برد. هر فردی علاقه دارد بهترین و گران ترین سرویس طلا را داشته باشد. بانوان در اکثر موراد علاقه به خرید سرویس طلا دارند زیرا داشتن سرویس طلا به منزله داشتن چند زیورآلات درخشان و زیبا از جمله گردنبند، گوشواره، دستبند و گاها انگشتراست.

1- عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت طلا

هنگام خرید طلا پارامترهای متفاوتی برروی قیمت آن تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که هنگام خرید سرویس طلا ممکن است دو سرویس مشابه از نظر خریدار یک قیمت داشته باشند اما در هنگام محاسبه، تفاوت قیمت در آن دیده شود. پس بهتر است با دانستن این پارامتر ها در هنگام خرید سرویس طلا آگاهی کامل داشته باشید.

1-1- وزن

یکی از پرامترهایی که بر روی قیمت سرویس طلا تاثیر دارد وزن آن است. یعنی میزان طلایی که برای ساخت یک سرویس طلا به کار می رود.هر چقدر مقدار طلایی که استفاده می شود بیشتر باشد متناسب با آن قیمت سرویس طلا هم بیشتر است. قیمت طلا به صورت روزانه توسط اتحادیه طلا و جواهر اعلام می شود. قیمت طلا یک واحد سراسری و یکسان در بازار طلای کشور است.

1-2- طرح و مدل سرویس طلا

سرویس های طلا در مدل ها و طرح های بسیار زیادی در بازار طلا به فروش می رسند. استفاده از سنگ های قیمتی مثل الماس، برلیان،  فیروزه،  یاقوت،  زمرد و... در یک  سرویس طلا، سرویسی درخشان و ارزشمند را خلق می کند. این سنگ های ارزشمند قبل از ترکیب با طلا خودشان از ارزشمندی بالایی برخورد هستند به همین دلیل وقتی با طلا ترکیب می شوند، سرویس طلای گران ولوکس نسبت به سرویس طلا ساده به شما می دهند. تصوراشتباه برخی افراد این است که در هنگام فروش، سرویس های نگین دار کاهش قیمت بسیار زیادی دارند. اما، در صورتی که جواهرات و سنگ های کار شده بر روی سرویس طلا اصل بوده و شناسنلمه اصالت داشته باشند این اتفاق هیچوقت پیش نمی آید. پس در هنگام خرید سرویس طلا جواهر حتما شناسنامه آن را از فروشنده دریافت کنید.

1-3- اجرت ساخت

یکی از موراد دیگری که بر قیمت طلا تاثیر زیادی دارد اجرت ساخت آن است . طلاهای شرکتی، طلاهای سفارشی سازی شده یا حتی طلاهای وارداتی داری اجرت ساخت هستند. اجرت ساخت سرویس طلا هزینه ای است که سازنده آن در قبال هنر خود دریافت می کند. به قیمت خام یک گرم طلا افزوده می شود و با توجه به وزن و قیمت طلای 18 عیار محاسبه می شود. هر چه طلاساز دقت و ظرافت بیشتری در ساخت زیورالات خود بکار برد، اجرت بیشتری دارد. یا به عبارت دیگر، هر چه طلاساز زمان بیشتری را صرف ساخت طلا کند، اجرت آن بالاتر است. اجرت ساخت طلا برای مدل های مختلف طلا بسته به نوع طراحی، تراشکاری،  داشتن نگین و سنگ  متفاوت است.

 گاهی اوقات اجرت ساخت بصورت درصدی محاسبه می شود.مثلا اگر اجرت ساخت طلای شما 20 در صد باشد. یعنی 20 درصد از قیمت طلای خام به عنوان اجرت ساخت محاسبه می شود. به همین دلیل است که سرویس های به ظاهر مشابه ای که به تصور عموم باید یک قیمت داشته باشند از تفاوت قیمت برخوردار هستند. گران ترین سرویس طلا سرویس های جواهرات هستند که وزن سنگینی دارند و ازسنگ ها و جواهرات ارزشمند ساخته شده اند.

2- معروف ترین و گران ترین برند های سرویس طلا روز دنیا

پس از این که به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سرویس طلا پرداختیم، شاید برای شما سوال پیش بیاید که گران قیمت ترین سرویس طلا و لوکس ترین سرویس های طلا کدام هستند؟ در ادامه شما را با چند مدل از گران ترین سرویس های طلا اشنا خواهیم کرد

2-1- سرویس طلا برند تیفانی اند کو

تیفانی یکی از لوکس ترین و گران ترین سرویس طلا و جواهرات در سراسر دنیا را دارد. طرفداران بسیاری به خصوصا درسراسر جهان دارد. شرکت تیفانی از لحاظ تاریخی به عنوان پادشاه الماس شناخته شده که در سال 1837 در نیویورک بنیان گذاری شد. سبک محصولات تیفانی  کلاسیک و اشرافی است استفاده از سنگ های گرانبها و ارزشمند، متریال با کیفیت، ساخت منحصر به فرد و ظرافت محصولات  یکی از مهم ترین عواملی است که تیفانی را یک برند خاص در سراسر جهان کرده است .از مشهورترین طرح های برند تیفاتی پرنده روی صخره است. سنجاق سینه ای که که از یک پرنده از جنس طلا و الماس ساخته شده است.

محصولات برند تیفانی یک کلکسیون کاملی از تمامی اکسسوری های زینتی از جمله گردنبند، دستبند، سرویس های طلا، گوشواره و انواع مختلف دیگر را در بر گرفته اند که زیر چند مدل از ان ها را مشاهده خواهید کرد.

 

2-2- برند هری وینستون

یکی از برند های مشهور و محبوب در حوزه جواهرات برند هری وینستون است. پیشینه ای نزدیک به یک قرن دارد و در میان مردم بسیار پر طرفدار است. این برند توسط هری وینستون که یک جواهر فروش خوش فکر آمریکایی بود بنا نهاده شد. که انقلابی در صنعت الماس و تحولی عظیم در طراحی طلا و جواهرات ایجاد کرد.

یکی از برند های پر زرق و برق برای افرادی است که به داشتن سرویس طلا  با نگین های گران بها و درخشان علاقه دارند. سرویس های طلا این برند جز گران ترین سرویس های طلا هستند که از سنگ های بی رنگ و الماس ها فراتر رفته و از جواهراتی همراه با سنگ های یاقوت سرخ، زمرد و یاقوت کبود ساخته شده اند.  

 

 

2-3-برند کارتیه

کارتیر یا کارتیه برند معروف فرانسوی است. در سال ۱۸۴۷ توسط لویی کارتیه بنا نهاده شد. و لقب جواهر پادشاهان را از سوی یکی از پرنس های والس به خود گرفته است. طلای کارتیر سالهاست که زینت بخش افراد معروف و اشراف زادگان بزرگ اروپاست. یکی از مدل هایی است که به تازگی به طور چشم نوازی مورد توجه  مردم قرا گرفته است .

این برند جز یکی از گران ترین سرویس های طلا برا افرادی است که به داشتن سرویس های نگین دار علاقه ای ندارند و ترجیح می دهند در عین سادگی درخشش و لوکس بودن را برای خودشان به ارمغان بیاورند.

 

 

3- خرید سرویس طلا لوکس

سرویس طلا یکی از مصنوعات مورد علاقه بانوان است. هر سرویس طلا چند محصول را شامل می شود. بنابراین خرید یک سرویس طلا منحصر به فرد، درخشان و زیبا آرزوی هر بانویی است که می تواند به حقیقت برسد. روزانه تعداد بسیاری زیادی طرح سرویس طلا، به بازار طلای دنیا اضافه می شود. پس برای خرید یک سرویس طلا متناسب با سلیقه و بودجه مورد نظرتان بهتر است مدل های مختلف را مشاهده و انتخاب کنید. برا این کار بهتر است به گالری ماندگار مراجعه کنید. گالری ماندگار جدیدترین و زیبا ترین مدل های طلا، متناسب با برند های روز دنیا را به شما نشان خواهد داد تا با خیالی راحت انتخاب کنید و خرید مطمنی داشته باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.