النگو طلا 3 گرمی

1401/03/11 - 33546 - 0
النگو طلا 3 گرمی

امروزه سبک مینیمال، بسیار بین مردم محبوب شده است. در این مقاله قصد داریم که راجب سبک مینیمال و النگو طلا 3 گرمی که انتخاب مناسبی برای مینیمالیست‌ها است، صحبت کنیم. پس با ما همراه باشید.

امروزه کمتر کسی است که با سبک مینیمال آشنا نباشد، این سبک بسیار بین مردم شناخته شده است و بیشتر روی سادگی، نظم و تمیزی تعهد دارد. شاید با خود بگویید: « ساده و منظم؟ پس به راحتی می‌توان این سبک را دنبال کرد.»، اما همیشه به این راحتی هم نمی‌توان این سبک را دنبال کرد، گاهی وقت‌ها پایبند بودن به این سبک سخت خواهد شد.

در ادامه بیشتر با این سبک آشنا خواهیم شد و چند النگو پیشنهادی برای مینیمالیست‌هارا بررسی خواهیم کرد.

دنیای سبک مینیمال

موضوعی که در سبک مینیمال بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرد، کیفیت پارچه‌ها، رنگ‌ها خنثی و الگوهای ساده است و تزئینات بیش از اندازه به مراتب حذف می‌شوند.

افرادی که سبک مینیمال را دنبال می‌کنند، سلیقه‌ای ساده، منظم و زیبایی دارند. در گذشته، دنیای مد بسیار پر زرق و برق بود ولی کم کم سبکی در ژاپن، پا به دنیای مد گذاشت که دید جدیدی به همگان هدیه کرد وکم کم صنعت مینیمال در سراسر جهان، مورد استقبال  قرار گرفت.

اکسسوری مینیمال

اکسسوری‌های طراحی شده در دنیای مینیمال، بسیار ظریف، ساده و زیبا هستند و زرق و برق خیلی کمی دارند و با دقت در استایل‌ها استفاده می‌شوند، چرا که باید مراقب بود که از اکسسوری به درستی استفاده بشه که خارج از مسیر مینیمال قرار نگیرد.

یک ویژگی بسیار خوبی که این اکسسوری‌ها دارند، این است که قیمت خیلی مناسبی دارند. درنتیجه شما به راحتی می‌توانید خریداری کنید و استایل خود را کامل و بی‌نقص کنید.

در این مقاله قصد داریم، النگو طلا 3 گرمی که مناسب عاشقان سبک مینیمال است را معرفی کنیم که می‌توانید در گالری ماندگار خریداری کنید و استایل مینیمالیست خود را کامل کنید.

 

5 مدل از النگوهای طلا 3 گرمی در گالری ماندگار

النگوهای 3 گرمی که از اسم آن‌ها مشخص است، ظاهری بسیار ظریف و زیبایی دارند، از این رو در دنیای مینیمال، در جایگاه خوبی قرار می‌گیرند.

النگو آینه ای

النگو آینه‌ای یکی از مدل‌های ایرانی تبار است که به دست طراحان ایرانی، طراحی شده است. این طرح بسیار شیک و خاص محسوب می‌شود و کاملا برای عاشقان دنیای مینیمال طراحی شده است.

این النگو به شکل آینه‌ای ساخته شده که درخشش آن را بدون هیچ نگینی، چند برابر کرده است. در اوج درخششی که دارد، سادگی و زیبایی آن به وضوح مشخص است و مطمئنا مینیمالیست‌ها عاشق این النگو خواهند شد.

تصور کنید یکی از این النگوهای آینه‌ای را در دست خود انداخته‌اید، کاملا استایل مینیمال شما را تکمیل می‌کند و این بی‌نظیر است.

 

النگو طلا 18 عیار

درسته بخاطر وجود طرح‌های روی النگو طلا 18 عیار ، یک مقدار آن را از دایره مینیمال دور می‌کند، اما باز هم بخاطر سادگی و زیبایی که دارد ‌می‌تواند در گوشه‌ای از این دایره قرار گیرد و شما را خوش استایل کند.

النگو از گذشته تا به امروز سفر کرده است و در دوره‌های مختلف شاهد شکوه و زیبایی طرح‌های مختلف از النگو بوده‌ایم. این النگو با برش‌هایی که دارد، گویای این است که می‌شود درکنار‌ طرح‌های مجللی‌، سادگی هم مشاهده کرد.

این النگو طلا 3 گرمی، در دنبای النگوها بسیار محبوبیت دارد و نام اصلی آن، النگو طلا بحرینی است که پا به بازار ملی ما گذاشته و همه را مجذوب خود کرده و وزن های مختلفی دارد. اما برای کسانی که مینیمالیست هستند وزن کمتر مناسب است، چرا که ظرافت بیشتری دارد و البته قیمت مناسب تری خواهد داشت.

این النگو 3 گرمی طلا پرطرفدار، در دسته النگوهای آینه‌ای قرار می‌گیرد، با این تفاوت دارای برش‌ها و تراش‌های خاصی است که زیبایی این النگو را چند برابر کرده است.

تراش‌های این النگو به رنگ سفید است که جهان طلایی رنگ این النگو را به وضوح درخشان‌تر می‌کند و در کنار این نقش‌ها جهانی ساده‌تر و براق‌تر به نمایش گذاشته است.  سبک بودن این النگو، باعث شده است که این النگو محبوب دل‌ها باشد و در دسته‌ پرفروش‌ها قرار گیرد.

 

 

النگو اینه‌ای پهن

این النگوی آینه‌ای از النگوی آینه‌ی قبلی، یک مقداری پهن‌تر است؛ پهنای این النگو را 3 میل درنظر گرفته‌اند. به نظر من این پهنا زیبایی این دلبر را چند برابر کرده است. این النگو یکی از مدل های جذاب به‌شمار می‌رود که بسیار شیک و ساده محسوب می‌شود و برای افراد مینیمالیست مناسب است.

النگوهای آینه‌ای در صنعت طلا، بسیار محبوب هر سنی از بانوان بوده است. این مدل النگو 3 گرمی بسیار قیمت خوب و مناسبی دارد و دارای سایز بندی 1 تا 4 است، حتی می‌توانید بچگانه این النگو زیبا را برای کودک خود تهیه کنید.

النگوی آینه‌ای ایرانی تبار را در گالری ماندگار می‌توانید تهیه کنیم و استایل مینیمال خود را کامل کنید و از آن لذت ببرید.

النگو طلا جدید تابان

النگو تابان، یک النگو جدید محسوب می‌شود که بسیار پرفروش و محبوب بوده و همینطور مقاوم و محکم است، چرا که به صورت دامله‌ای ساخته شده است. تراش‌های روی این النگو بسیار شیک و زیبا طراحی شده‌اند و نمایی خاص و جلوه‌ای از براق بودن در کنار ماتی به این النگو  هدیه می‌دهد.

این النگو در کنار نقش تراش‌هایی که دارد سادگی و زیبایی را نیز در نهان خود نمایان کرده است که بسیار برای افرادی که سبک مینیمال را می‌پسندند، مناسب است.

 

النگو طلا جدید سفید هما

در دنیای النگوها، النگو سفید هما، یکی از پرفروش ترین النگوهای گالری ماندگار است که طرحی با شکوه و خاصی دارد. این النگو با دو رنگ زرد و سفید طراحی شده که همین موضوع زیبایی و شکوه این مدل النگو 3 گرمی را دو چندان کرده است.

این النگو بسیار طرح شیکی دارد که به استایل شما زیبایی و سادگی سبک مینیمال را به ارمغان می‌آورد، پس گزینه بسیار خوبی برای عاشقان دنیا مینیمال است.

شیارهای سفید روی این النگو به قدری زیبا و ظریف است که هر کسی را مجذوب خود می‌کند. این النگو طلا 3 گرمی بسیار مقاوم و آسیب ‌ناپذیر محسوب می‌شود، چرا که به صورت فنری ساخته شده و دارای طراحی لبه‌ای است.

این محصول، دارای دو رنگ زرد و سفید است که شما می‌توانید متناسب با رنگ پوست خود، رنگ این محصول خاص و زیبا را انتخاب کنید.

 

در اخر

سبک مینیمال، بسیار سبک زیبا، ساده، منظم و شیکی است. شما در این استایل می‌توانید احساس راحتی داشته باشید و از آن لذت ببرید. اما گاهی وقت ها پیدا کردن اکسسوری‌های مناسب استایل مینیمال سخت می‌شود که ما در این مقاله اکسسوری النگو طلا 3 گرمی را بررسی کردیم که می‌تواند گزینه مناسبی برای دنیای منیمال باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.