تفاوت های بین سرویس طلا نو و سرویس طلا دست دوم

سرویس طلا نو و سرویس طلا دست دوم


سلام و ارادت خدمت همراهان همیشگی گالری طلا و جواهر ماندگار
 امروز میخواهیم نکاتی در مورد سرویس طلا را به شما آموزش بدهیم که به چه شکل تفاوت سرویس طلا نو با سرویس طلا دست دوم را تشخیص دهید

همانطور که می دانید خرید سرویس طلا جزء خریدهایی است که تمام خانم های ایرانی تجربه می کنند و بنا به سلیقه و معیارهای سنی مدل سرویس طلا شون رو انتخاب می کنند بعضیها سرویس طلا نگین دار و بعضی ها سرویس طلا بدون نگین یا سرویس طلا تراش و عده ای هم سرویس جواهر را برای خرید انتخاب می کنند ما امروز می خواهیم به صورت تفکیکی در سه بخش به شما توضیح دهیم که به چه نکات ریزی در خرید طلا دقت کنید:

اولین نکته رنگ سرویس طلا

اکثر کارخانه‌های طلا سازی بعد از تولید یک سرویس طلا و گذراندن تمام مراحل ساخت در آخرین مرحله سرویس طلا را آبکاری کرده و روانه بازار طلا و جواهر تهران می کنند. سرویس طلا بعد از آبکاری قبل از اینکه استفاده بشه برق خاصی داره، به طور مثال اگر سرویس طلا سفید باشه رنگ طلای سفید براق داره یعنی رنگ طلا سرویس سفید بی روح یا مات نیست و در کل هیچ دلیلی وجود ندارد که سرویس طلا چه (طلا) زرد باشد چه (طلا) سفید چه (طلا) رزگلد، رنگ بی روح و بی زرق و برقی داشته باشد.

دومین نکته ابعاد و نگین سرویس طلا

تا اینجا در مورد رنگ سرویس طلا به شما نکاتی را آموزش دادیم، دومین نکته ای که در خرید سرویس طلا باید به آن دقت کنید ابعاد سرویس طلا و محل اتصال قفل طلا با بند گردنبند طلا و دستبند طلا است. این موضوع اهمیت خیلی بالایی در طول عمر طلای خریداری شده توسط شما دارد. 

همانطور که می دانید یک سرویس طلا از یک گردنبند طلا، دستبند طلا و گوشواره طلا ست تشکیل شده است. و در هر کدام از این اجزای سرویس طلا در قسمت بند گردنبند طلا و دستبند طلا از دو طرف به صورت موازی می باشد و هیچ گونه دلیلی برای ناهماهنگی ندارد. به طور مثال ابعاد استاندارد دستبند طلا ۱۸ الی ۱۹ سانت است اگر دستبندی ۱۵ سانت باشد یعنی قبلا  این دستبند طلا سایز شده است یا برای گردنبند طلا به صورت استاندارد: گردنبند طلا طوق ۴۰ سانت و گردنبند طلا شرابه دار ۴۵ سانت می باشد اگر اختلاف این‌ها با چیزی که مشاهده می کنید تفاوت داشته باشد توسط فرد قبلی این سرویس طلا سایز شده است.

در خرید سرویس طلا حتما به نگین های به کار رفته در گردنبند طلا و دستبند طلا دقت کنید که منظم باشد. به طور مثل باید تمام سنگ های به کار رفته در گردنبند طلا و دستبند طلا به صورت منظم کنار هم قرار گرفته باشد.

تمام این توضیحاتی که به شما دادیم  می تواند به شما کمک کند تا تفاوت بین یک سرویس طلای دست دوم  و یک سرویس طلا نو را به خوبی تشخیص دهید. در مقالات بعدی حتما نکات خیلی مهمتر و دقیقتری برای خرید طلا را به شما توضیح خواهیم داد و شما را راهنمایی می کنیم تا در انتخاب یک سرویس طلای خوب به چه نکاتی دقت کنید. گالری ماندگار به شما پیشنهاد می دهد که مقاله خرید حلقه طلا ( انتخاب حلقه نامزدی ) را نیز مطالعه کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.