مهمترین نکات خرید طلا برای کودک چیست؟

طلای کودک یکی از بهترین و مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری بروی کودکان و خردسالان شماست. شاید باورتان نشود ولی بسیاری از پدر و مادر ها از بدو تولد فرزند خردسال اشان، دغدغه این موضوع را دارند که چگونه آتیه فرزندشان را بسازند. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای فرزندان خردسال خرید طلا برای آنان است. خرید طلای کودک می تواند علاوه بر زیبایی و جذابیت فرزند تان یک سرمایه گذاری اطمینان بخش نیز برای او به شمار آید. در واقع با یک تیر دو نشان را هدف میگیرند. به همین خاطر است که بسیاری از خانواده ها از بدو تولد فرزندان اشان دغدغه ی خرید طلا برای خردسالان شان را دارند. 

یک نمونه ای از یک دستبند طلا کودکانه ۳ رنگ که در آن از اشکال هندسی و حلقوی جهت زیبایی بیشتر استفاده شده است که جلوه خاصی را به این نوع دستبند داده است .

 

بنابراین اگر بخواهیم اهداف خانواده ها را در خرید طلای کودک جستجو نماییم، می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم: 

  1. اولین هدفی که بیشتر خانواده ها در خرید طلا برای کودکان اشان جستجو میکنند سرمایه گذاری آتیه برای فرزند خویش است.

  2. دومین هدف بخشیدن زیبایی و آراستگی کودک خود در میان جمع است. 

  3. سومین هدف آن است که خانواده ها خرید طلای کودک را مناسب ترین و بهترین هدیه می دانند.

  4. چهارمین هدف که اکثر پدر و مادر ها به دنبال آن هستند درمان بیماری های روحی و جسمی کودک خود است.

یک نمونه ای از یک دستبند طلا کودکانه طرح لاو 

 

حال که به اهمیت خرید طلا برای کودکان در خانواده های ایرانی پی بردید، الان نوبت آن است که بیشتر در مورد طلای کودک و اطلاعات تخصصی آن به طور ویژه صحبت کنیم. پس همراه ما باشید...

تولد نوزاد لحظات شادی و خوشحالی را به ارمغان می آورد. بهترین هدیه در چنین زمانی نمی تواند چیزی جز طلا برای کودک تازه متولد شده باشد. مجموعه هدایای تولد کودک از طلا و الماس، انواع و اقسام زیورآلات طلا و ست و نیم ست طلا کودکانه گرفته تا انواع النگو، دستبند و تو سینه برای هدیه دادن به کودک شما بشمار می رود.

طلا یک هدیه فرخنده برای یک کودک است. ما چندین صفحه حلقه ، آویز ، النگو و دستبند را در صفحه وب سایت خود ارائه داده ایم که نه تنها جذاب، بلکه از نظر قیمت مناسب نیز هست. جواهرات به نمایش گذاشته شده در صفحه وب سایت ما با برخورداری از جدیدترین طراحی ها بدون شک یکی از بهترین ها در کشور به شمار می رود.

 

هدایای طلا مخصوص سبک های مختلف پوشیدن، مانند موارد گاه به گاه و یا برای پوشیدن روزانه یا تخصصی است. چهار دسته طراحی اساسی وجود دارد که شامل سبک کلاسیک، سبک معاصر ، الگوی گل و شکل بیضی است. قطعات جواهرات، جلا داده شده اند تا جلوه ای دلربا به آنها ببخشد. آنها یا رنگی با دو رنگ دارند و یا زرد یا سفید هستند. ما جواهرات را در شکل ها و اندازه های مختلف مخصوص کودکان طراحی کرده ایم. این نوع طلاها یا می توانند نه تنها در بدو تولد نوزاد، بلکه بعداً به آنها هدیه داده شوند، زیرا هدیه ای عالی برای بچه ها به شمار می روند.


یک نمونه ای از یک دستبند  طلا کودکانه پهن رنگ که بر روی آن میتوان اسم کودک را نوشت .

 

ست طلا کودکانه یا نیم ست طلا کودکانه بهترین هدیه

یک نمونه ای از یک ست طلای کودکانه طرح گل که در آن از اشکال هندسی و حلقوی جهت زیبایی بیشتر استفاده شده  .

 

ست طلا کودکانه یا نیم ست طلا کودکانه یکی از بهترین هدایا برای یک کودک به شمار می رود معمولاً ست طلا کودکانه برای خردسالان با رنج سنی بین 4 تا 9 سال مورد استفاده قرار می گیرد. ست طلا کودکانه برای نوزادان مناسب نیست زیرا این ست ها جدای از وزن و سنگینی باعث آزردگی خاطر نوزاد شما می شود. به همین دلیل برای کودکان تازه متولد شده النگو طلا برای کودک یا دستبند طلا یا گردنبند، حلقه یا زنجیر  به صورت تکی و به عنوان یادبود بهترین هدیه می باشد. 

گاهی اوقات انداختن گردنبند طلا کودک در گردن نوزادان، گذشته از جذابیت و زیبایی می تواند جلا دهنده کودک خردسال شما باشد. 

یک نمونه ای از یک ست طلا کودکانه جواهر .

 

بسیاری از مادران دوست دارند برای کودک خود حلقه یا پلاکی را که نام کودک تازه متولد شده آن ها بروی آن حک شده است را به فرزند خود هدیه بدهند یا برای او بخرند. چنین طلاهایی علاوه بر این که الهام بخش نام و یاد و خاطره کودکان است می تواند بزرگترین سرمایه برای آن ها هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ معنوی به شمار آید.

ست طلا کودکانه یا نیم ست طلا کودکانه می تواند الهام بخش موارد فوق باشد و تمامی اهدافی را که در تهیه آن وجود دارد را پوشش دهد.

یک نمونه ای از یک ست طلا کودکانه طرح لاو .

 

بنابراین همانگونه که در بالا توضیح داده شد طلای کودک علاوه بر مزایا و محاسن مادی آن می تواند بزرگترین هدیه معنوی نیز برای کودک شما به شمار رود.

 تصور کنید کودک شما تازه متولد شده است و شما بالافاصله برای او یک ست طلا کودکانه یا نیم ست طلا کودکانه یا النگو یا گوشواره طلا کودکانه برای وی به عنوان هدیه خریداری کرده اید. 

درسته تفکر بسیاری از افراد بر این است که کودک تازه متولد شده که درک و شعور تشخیص این هدیه گرانبها را ندارد؛ اما شما با خرید طلای کودک نه تنها برای او آینده نگری نموده اید بلکه با بخشیدن آن به کودک یک ارزش معنوی نیز به وی اعطاء نموده اید.

یک نمونه ای از یک ست طلا کودکانه طرح لاو .

 

 به این نحو که این هدیه یک یادگاری و یا حتی شیرین ترین خاطره کودکی او به شمار می رود و کودک تا سنین بزرگ سالی این خاطره و یادبود شیرین و لذت بخش را با خود همراه خواهد داشت و از شما به نیکی یاد خواهد کرد.

گردنبند طلا کودکانه 

یک نمونه از گردنبند زنجیری طلا کودکانه  .

 

گردنبند طلا کودکانه نیز یکی دیگر از انواع طلای کودک به شمار می رود که زیبایی دو چندانی را به کودکان می بخشد. گردنبند طلا کودکانه به دو صورت در بازار موجود است. این گردنبند ها یا به صورت دو تکه هستند یا به صورت یک تکه و سرهم که می تواند گزینه مناسبی برای هدیه برای کودک به شمار رود. گردنبند های دوتیکه به این صورت هستند که از ترکیب یک حلقه یا پلاک و زنجیر تشکیل شده اند. اگر میخواهید نام فرزند خود را بروی پلاک یا حلقه حک نمایید گردنبند طلا کودکانه دو تیکه می تواند مناسب ترین گزینه برای شما باشد که قیمت آن با توجه به نوع عیار طلای بکار رفته در آن می تواند متفاوت باشد. 


 

 

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.