جدیدترین ست های حلقه طلا

جدیدترین ست های حلقه طلا

حلقه ازدواج، نشانه عشق دو نفر به یکدیگر است. حلقه از زمان ایران باستان و هخامنشیان در ایران وجود داشته و مورد استفاده بوده است.

   در ادامه چند مدل جذاب و پرطرفدار با طراحی جدید موجود در گالری ماندگار معرفی شده است.

1-حلقه نامزدی مکعبی

یکی از زیباترین محصولات حلقه گالری ماندگار، حلقه نامزدی مکعبی میباشد که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است و در صورت تمایل با طلای سفید نیز ساخته میشود. سفارش ساخت حلقه مردانه این ست با جنس پلاتین نیز پذیرفته میشود.

این محصول در وزن 12.500گرم با پهنای 3.5 میل ساخته شده است؛ که پهنای آن قابلیت حک اسم، تاریخ ازدواج و .. را دارد. این حلقه ست نمایی مات دارد که در صورت درخواست زوجین عزیز قابلیت ساخت با نمای آیینه ای دارد.

حلقه مردانه طراحی سادهای دارد و در حلقه زنانه از تعدادی نگین اتمی استفاده شده است که قابل اجرا با جواهر هم می باشد. 

کد محصول در گالری ماندگار 1569 است. زوجین عزیز میتوانند به وبسایت گالری ماندگار مراجعه کرده و این محصول را بصورت اینترنتی با تخفیف 3 درصدی سفارش دهند و به مدت زمان یک روز این محصول را دریافت کنند.

 
کد محصول:1569
 

2- حلقه نشون ژورنالی 

 

حلقه نشون ژورنالی یکی از زیباترین و پرفروشترین محصولات گالری ماندگار است که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است؛ و قابلیت سفارش و  ساخت در رنگهای سفید و رزگلد را دارد.

این مدل دارای حلقه و پشت حلقه با تعدادی نگین اتمی میباشد؛ که قابل ساخت با جواهر میباشد. این انگشتر به شکل تاج طراحی شده است که نمای زیبایی به دستان شما می بخشد.

وزن حلقه محصول 2.850 گرم و وزن پشت حلقه 1.240گرم میباشد.

کد این محصول در گالری ماندگار 1678 میباشد. شما میتوانید این محصول را به صورت تکی همراه با گارانتی از گالری ماندگار خریداری کنید و همچنین  میتوانند به وبسایت گالری ماندگار مراجعه کرده و این محصول را با تخفیف 2درصدی سفارش دهند و به مدت زمان یک روز این محصول را دریافت کنند.


کد محصول:1678 

3- حلقه طلا آسنات

 

حلقه طلا آسنات از محصولات پرفروش، جذاب  و پرطرفدار گالری ماندگار است که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است؛ و قابلیت ساخت در رنگهای سفید و رزگلد را دارد. همچنین سفارش ساخت حلقه مردانه از جنس پلاتین هم پذیرفته میشود.

 این مدل حلقه ست شامل حلقه طلا مردانه، حلقه زنانه و پشت حلقه طلا می باشد. حلقه مردانه این محصول ساده است و در حلقه زنانه و پشت حلقه زنانه از تعدادی نگین جواهر استفاده شده است که وزن کل آن ها 0.58 سوت میباشد . این مدل حلقه نمای آیینه ای دارد.

این ست در وزن 35.00 گرم با پهنای حلقه زنانه و مردانه 10 میل ساخته شده است که  پهنای آن اجازهی حک اسم، تاریخ تولد، تاریخ ازدواج و .. را میدهد.

 کد این محصول در گالری ماندگار 1683 میباشد. متاهلین عزیز میتوانند به وبسایت گالری ماندگار مراجعه کرده و این محصول را با تخفیف 4 درصدی سفارش دهند و به مدت زمان یک روز این محصول را دریافت کنند.

 


کد محصول:1683
 

4- حلقه طلا سوگیل

 

یکی از جذابترین محصولات گالری ماندگار میباشد که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است. سفارش این مدل حلقه ست در رنگ های سفید و رزگلد پذیرفته میشود و در صورت تمایل سفارش و ساخت حلقه مردانه از جنس پلاتین و با نگین نیز پذیرفته میشود.

این مدل شامل حلقه زنانه،مردانه و پشت حلقه میباشد. حلقه مردانه این کار ساده است و در حلقه و پشت حلقه زنانه نگین از نوع جواهر کار شده است؛ که قابل اجرا با نگین اتمی هم می باشد. 

حلقه طلا سوگیل در وزن 11.200 گرم با پهنای 3 میل ساخته شدهاند و بدلیل پهنای آن قابلیت حکاکی اسم و تاریخ در حلقه وجود دارد. 

کد این محصول در گالری ماندگار 1594 میباشد. متاهلین عزیز میتوانند به وبسایت گالری ماندگار مراجعه کرده و این محصول را با تخفیف 3 درصدی از گالری ماندگار خریداری کنند.


کد محصول:1594 

5- حلقه ست طلا ترنج

 

حلقه ست طلا ترنج یکی از زیباترین و محصولات جدید گالری ماندگار می باشد که طلای زرد ساخته شده است. همچنین شما میتوانید حلقه مردانه از جنس پلاتین سفارش دهید.

حلقه ی زنانه و مردانه این محصول مشابه یکدیگر می باشند.حلقه مردانه ساده است و حلقه زنانه تعدادی نگین اتمی دارد که نمای زیبایی به دستان شما می بخشد و قابل ساخت با جواهر  می باشد. سفارش ساخت این محصول با رنگهای دیگر و بدون نگین پذیرفته میشود.

این محصول در وزن 17.500گرم با پهنای حلقه  8 میل ساخته شده است که مناسب برای حکاکی اسم و تاریخ میباشد. این مدل حلقه ست قابلیت تغییر سایز ندارد و باید متناسب با سایز انگشتان شما ساخته شوند.

کد این محصول در گالری ماندگار 1454 میباشد. متاهلین عزیز میتوانند به وبسایت گالری ماندگار مراجعه کرده و این محصول را با تخفیف 3 درصدی از گالری ماندگار خریداری کنند.


کد محصول:1454 

6- حلقه طلا چوبی

 

حلقه طلا چوبی یکی از جدیدترین محصولات گالری ماندگار است که از طلای 18 عیار و چوب گلابی ساخته شده است. این حلقه کاملا دست ساز بوده است.

چوب یکی از بهترین مواد خام طبیعت است که به دلیل ارزانی و سهولت کار با آن ، در صنایع مختلف پرکاربرد می باشد.

گالری ماندگار با اجرای ایده ی جدیدی ، محصولی از طلا به همراه چوب تولید کرده است که مشابه آن ها در بازار طلا و جواهرات موجود نمی باشد و این ترکیب جدید محصولات زیبایی را ارائه کرده است. در صورت خواست شما گالری ماندگار سفارش ساخت این مدل حلقه را از طلای سفید 18 عیار با ترکیب چوب های دیگری مثل گردو و یا آبنوس میپذیرد.

این محصول به صورت ست  در وزن 5.510 گرم با پهنای 7 میل ساخته شده است. پهنای آن اجازه حکاکی اسم و تاریخ را می دهد که این کار در گالری ماندگار به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.

کد این محصول در گالری ماندگار 1440 است. متاهلین عزیز میتوانند به وبسایت گالری ماندگار مراجعه کرده و این محصول را با تخفیف 3 درصدی از گالری ماندگار خریداری کنند.


کد محصول:1440 

7- حلقه طلا قلب

 

یکی دیگر از محصولات جدید گالری ماندگار حلقه ست طلا قلب است که از طلای زرد 18 عیار ساخته شده است.

طراحی این حلقه ست خاص می باشد و به گونه ای است که کنار هم طرح یک قلب را کامل میکنند و روی بدنه محصول ضربان قلب طراحی شده است. در صورت عدم تمایل عزیزان به طراحی روی محصول، میتوان محصولی ساده ساخت و تقدیم به شما عزیزان کرد.

 این محصول در وزن 25.500 گرم با پهنای 8 میل ساخته شده است. حلقه مردانه این کار ساده است و در حلقه زنانه از تعدادی نگین اتمی استفاده شده است که در صورت تمایل به جای نگین از جواهر استفاده میشود.

در صورت تمایل شما عزیزان می توان از سنگ اونیکس در حلقه مردانه استفاده کرد که با رنگ مشکی بسیار مناسب آقایان می باشد و یا حلقهای تراش خورده به صورت نگین دار طراحی کرد.

کد این محصول در گالری ماندگار 1418 میباشد. متاهلین عزیز میتوانند این محصول  را با تخفیف ویژه 4 درصدی از مجموعه گالری ماندگار تهیه نمایند.
    کد محصول:1418
 

8- حلقه طلا سفید تاج

 

این مدل حلقه ست یکی دیگر از محصولات زیبا گالری ماندگار است که از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. در صورت تمایل سفارش ساخت این محصول با طلای زرد 18 عیار و سفارش ساخت حلقه مردانه از جنس پلاتین پذیرفته میشود.

این محصول با وزن 9.600 گرم ساخته شده است. در هر دو حلقه زنانه و مردانه این مدل از نگین اتمی استفاده شده است؛ که قابل اجرا با جواهر نیز می باشد. در صورت افتادن نگین ها, گالری ماندگار نگین های جدید را به صورت رایگان جایگزین میکند.

کد این محصول در گالری ماندگار 1411 میباشد. متاهلین عزیز میتوانند این محصول را با تخفیف 3 درصدی از مجموع گالری ماندگارخریداری کنند.کد محصول:1411


 

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.