انگشتر کارتیه

1401/02/28 - 4590 - 0
انگشتر کارتیه

از گذشته تا به امروز انگشتر، جز اکسسوری‌های بسیار محبوب بین مردم است، چرا که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها در انگشت های مختلف، پیام‌های متفاوتی را به افراد نزدیک خود انتقال دهید. انگشتر علاوه بر زیبایی و شکوهی که به دستان ما می‌دهد، نماد قدرت، وفاداری، اعتماد به‌ نفس نیز است.

انگشتر کارتیر، یکی از معروف‌ترین برند‌هایی است که به وضوح در صنعت اکسسوری در حال فعالیت است. ما در این مقاله قصد داریم علاوه بر بررسی نمادهای انگشتر و زیباهایی‌های آن‌ها، برند کارتیر را مورد بررسی قرار دهیم.

تاریخچه برند انگشترکارتیه

اولین انگشتر‌ها برمی‌گردد به زمان مصر باستان که در ابتدا به دلیل نماد قدرت در استفاده از مهرها، انگشترها به عنوان مهر استفاده می‌شدند که به مرور زمان، جلوه زیبایی و ظرافت را به خود گرفتند.

در زمان یونان و روم، انگشترها بسیار با ظرافت و باشکوه ساخته می‌شدند که جنس آهنی داشتند. انگشترها در این زمان، طبقه اجتماعی افراد را تعیین می‌کردند، چرا که بیشتر کسانی که اشراف‌زاده بودن از انگشتر‌ها استفاده می‌کردند. البته انگشتر در این زمان به معنی تعهد و وفاداری بین زن و مرد نیز بود.

انگشتر در اسلام هم به وضوح محبوب بوده است. ظرافت و زیبایی این انگشترها به کمک سنگ‌های زینتی نمایش داده می‌شوند که بعضی از انگشترها کارایی مهر نیز دارند.

امروزه برند‌های مختلفی در صنعت اکسسوری در حال فعالیت هستند و اکسسوری‌های بسیار ظریفی را می‌سازند. یکی از این برندها، برند کارتیه است که در سال 1847 میلادی (1252 شمسی) و در پاریس تاسیس شد.

این برند در مدت زمان بسیار کمی به محبوبیت جهانی رسید؛ چرا که این برند با طراحی‌های خاص و زیبا، قلب همه را شیفته این اکسسوری‌ها کرده است.

 برند کارتیه بسیار در تولید اکسسوری‌های مختلف موفق بوده‌ است به عنوان مثال، اولین ساعت‌ مچی را تولید کرده است و همچنین پلاتین را وارد صنعت اکسسوری کرد. چرا که از طلا و نقره، سبک‌تر و استحکام بیشتری دارد.

نمادهای انگشتر در انگشت‌های متفاوت

همانطور که بیان کردیم در دوره‌های مختلف، استفاده از انگشتر‌ها در کنار زیبایی، مفهوم‌های متفاوتی نیز داشته است. نماد انگشتر‌ها در انگشت‌های متفاوت، معمولا زمینه‌ فرهنگی و تاریخی دارند که به دیگران، این دید را می‌دهند که شما چه سبک زندگی را دنبال می‌کنید.

این فرضیات به شما کمک می‌کند که متناسب با سبک زندگی خود انگشتر خود را بیندازید، اما این موضوع فقط یک فرضیه براساس باورها و اعتقادات پیشینیان است و شما می‌توانید به سلیقه خود انگشتر خود را در هر انگشتی که دوست دارید بیندازید.

بنابراین دانستن راجب این نمادها می‌تواند جالب و سرگرم کننده باشد، ولی اجباری در استفاده از آن نیست و شما می‌توانید با سلیقه و خلاقیت خود انگشتر خود را بیندازید.

در ادامه درکنار بررسی نمادها، می‌خواهیم کلی انگشترکارتیه که بسیار زیبا و خاص هستند را معرفی کنیم.

نماد انگشتر در انگشت حلقه

در دوران روم باستان، بر این باور بودند که انگشت حلقه دارای رگی است که به قلب متصل می‌شود، بنابراین دو عاشقی که می‌خواهند با هم عهد پیوستن ‌ببندند، با انگشتر‌ در انگشت حلقه، قلب‌هایشان به هم می‌پیوندند. بر اساس دانش، امروزه، این باور درست نیست، اما بسیاری از عاشقان با این حلقه، وفاداری و عشق خود را نشان می‌دهند.

در بعضی فرهنگ‌ها، انگشتر در انگشت حلقه به معنای نامزدی نیز است که این فرهنگ هم از روم باستان نشات می‌گیرد یا در بعضی از سنت‌ها و فرهنگ‌ها انگشت حلقه، نماد پاکدامنی است که پیام، عدم رابطه صمیمانه تا قبل از ازدواج را منتقل می‌کند.

انگشترکارتیه طلا

برای اینکه عشق و وفاداری خود را به کسی که دوستش دارید، براساس باور باستانیان، ثابت کنید، انگشترکارتیه گزینه بسیار مناسبی است. این انگشتر در کمال سادگی، باشکوه و با اصالت است که می‌توانید در گالری ماندگار آن را برای روز پیوندتان تهیه کنید.

کسانی که سلیقه مینیمال را می‌پسندند، این حلقه بسیار برای آن‌ها مناسب است چرا که شیفته رنگ و سادگی آن خواهند شد و البته این انگشتر کارتیه می‌تواند ست مناسبی برای شما و کسی که دوستش دارید، باشد.

رنگ‌های زرد، سفید و رزگلد، زیبایی این حلقه کارتیه را چند برابر می‌کند که می توانید متناسب با رنگ پوستی خود، رنگ مدنظر خود را انتخاب کنید و به دستانتان زیبایی و شکوه هدیه دهید.

نماد انگشتر در انگشت وسط

افرادی که دوست دارند، انگشتر خود را در انگشت وسط بیندازند، افرادی هستند که در زندگی خود، مسئولیت‌پذیر هستند و تعادل در زندگی آنها برقرار است. انگشتر در انگشت وسط، نماد زیبایی است. افرادی که به انداختن انگشتر در انگشت وسط، علاقه دارند، بیشتر افرادی هستند که دوست دارند مورد توجه همگان قرار گیرند.

در مقابل در بعضی از فرهنگ‌ها، انگشتر در انگشت وسط نماد خاصی ندارد و اگر می‌خواهید سبک زندگی خود را به حالت مخفی نگهداری کنید می‌توانید انگشتر خود را در انگشت وسط بیندازید.

بنابراین می‌بینیم که نمادهای متفاوتی برای انگشت وسط وجود دارد پس شما خودتان هم می‌توانید برای انگشت وسط نمادی که متناسب با شخصیت و سبک زندگیتان است را انتخاب کنید و با این دید انگشتر خود را در انگشت وسط بیندازید.

انگشتر طلا کارتیه سپاهان

از آنجایی که نماد انگشتر در انگشت وسط، نماد زیبایی و تعادل است پس خوب است که انگشتر زیبایی را نیز برای خود بخرید یا حتی به کسی که دوستش دارید هدیه دهید.

از طرفی در بعضی از فرهنگ‌ها انگشتر در انگشت وسط، نماینگر هیچ نمادی نیست، از این رو شما می‌توانید انگشتری که به شما حس و حال خوبی که می‌دهد را انتخاب کنید که انگشتر کارتیه هم حس خوبی دارد و هم به وفور زیبا و با وقار است.

این انگشتر طلا بسیار پرفروش و محبوب دل‌ها است که می‌تواند انتخاب خوبی برای برای کسانی که شیک بودن را دوست دارند باشد.

این انگشتر با رنگی طلایی و درخشش بی‌همتا می‌تواند به دستان شما، ظرافت ببخشد و همواره نگاه همه را مجذوب شما کند.این انگشتر علاوه بر این که مسئولیت‌پذیری و تعادل شما را نشان می‌دهد، خوش سلیقگی شما را نیز نمایش میدهد.

نماد انگشتر در انگشت اشاره

انگشتر در انگشت اشاره، نماد قدرت و اقتدار است که بسیار باعث اعتماد به نفس در فرد می‌شود. کسانی که به انداختن انگشتر در انگشت اشاره علاقه دارند، افرادی هستند که می توانند، رهبری خلاق و موفق باشند.

انگشتر در انگشت اشاره، در سنت یهودیان به معنای ازدواج و به هم پیوستن است که بعضی از عروس‌ها بعد از ازدواج این انگشتر را به عنوان متاهل بودن به انگشت حلقه منتقل می‌کنند، ولی بعضی‌ها هم این کار را انجام نمی‌دهند و انگشتر را به عنوان حلقه ازدواج در انگشت اشاره حفظ می‌کنند.

انگشتر طلا کارتیه لیبرا دو رج

این انگشتر لیبرا دو رج بسیار دلبرانه است و بنظر من برای انگشت اشاره بسیار مناسب است، چرا که در کمال ظرافت می‌تواند نماد قدرت نیز باشد. این انگشتر حتی به عنوان هدیه برای کسی که دوستش دارید به وفور زیبا و خاص است.

افرادی که دوست دارند در جامعه در جایگاه اجتماعی بالا، با اقتدار در کمال ظرافت ظاهر شوند، حتما این انگشتر را تهیه کنند.

 

این دلبر یک انگشتر کارتیه جدید است که برای علاقمندان به طرح خاص و شیک طراحی شده است.

 

نماد انگشتر در انگشت کوچک

انگشتر در انگشت کوچک، نماد هوش و زکاوت، سخنور بودن و ظرافت است. بشتر افرادی که خلاق و سرزنده هستند، انگشتر را در انگشت کوچک خود میندازند.

انگشتر طلا کارتیه دلبری

خوشبختانه برند انگشتر کارتیه، انگشترهایی که طراحی کرده است برای همه انگشت‌ها بسیار زیبا و مناسب است.

انگشتر طلا کارتیه دلبری با ظرافتی که دارد برای انگشت کوچک شما، مناسب است و کاملا می‌تواند، گویای خلاقیت شما باشد.

نماد انگشتر در انگشت شست

انگشتر در شست نماد اراده و پشتکار است. افرادی که علاقمند به انگشتر در انگشت شست خود هستند معمولا افرادی با اصالت هستند چرا که نماد انگشتر در انگشت شست در کنار اراده و پشتکار، نماد ثروت، قدرت و بخشندگی نیز است.

انگشتر در انگشت شست علاوه بر این که شما را در جایگاه بالایی در جامعه نشان می‌دهد، میزان اعتماد به نفس شما را نیز بالا نشان می‌دهد و البته شما را خلاق و شیک نمایش می‌دهد.

انگشترکارتیه بی نهایت

این طرح بی‌نهایت برند کارتیه، یکی از قدیمی‌های این برند است که بسیار محبوب است. این انگشتر علاوه بر این که برای سایر انگشت ها مناسب است، برای انگشت شست نیز انتخاب مناسبی است.

این طرح علاوه بر زیبایی و ظرافت، دارای طرحی خاص به شکل بی‌نهایت دارد که بسیار این انگشتر را خاص می‌کند.

 

از آن جایی که این طرح بسیار خاص و به یاد ماندنی است گزینه مناسبی برای انگشت شست است.

در اخر

همانطوری که بررسی کردیم، انگشتر در هر انگشتی نماد متفاوتی دارد که می‌تواند به شما کمک کند که انگشتر خود را در کدام انگشت بیندازید البته این موضوع جدا از تمام نمادها، فرهنگ‌ها و سنت‌ها، این انتخاب و سلیقه شما است که چگونه و در کدام انگشت، انگشتر خود را بیندازید.

انگشتر کارتیه، برندی است که بسیار طرح های خاصی دارد و به شما اجازه می‌دهد انتخاب‌های بسیار خوبی داشته باشید. با توجه به این مقاله می‌توانید انگشتر طلا کارتیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و متناسب با شخصیت و سبک زندگیتان انگشتر طلا کارتیه را در انگشت انتخابی خود بیندازید.

دیدگاه خود را بیان کنید.

دیدگاه کاربران (0)

نتیجه‌ای یافت نشد.